Кредитування | Факторинг Фінанс Факторинг Финанс
Кредитування

Починаючи власний бізнес, усі так чи інакше стикаються з труднощами. Коли фінансову систему компанії ще не сформовано до кінця, а клієнти затримують виплати (що трапляється досить часто), буває важко не піти на дно. Варто зазначити, що кредит для підприємства – не кращий вихід з описаної ситуації. Такий підхід має багато недоліків. Основні з них:

 

  • Вам можуть просто відмовити в отриманні кредиту. Для його оформлення потрібне певне заставне забезпечення, якого часто немає в компаній, які лише починають свій шлях на ринку.
  • При наданні позики банки висувають жорсткі вимоги до фінансового стану компанії. Далеко не кожен бізнес має той рівень фінансового стану, який потрібен для отримання кредиту.
  • Кредити корпоративним клієнтам банки надають на жорстких умовах, суворо прописуючи часові рамки. Така ситуація просто зв’язує руки вашому фінансовому відділу, внаслідок чого ресурси компанії йдуть на погашення заборгованості, а не на розвиток.

 

Якщо ви відкрили власну фірму, вже встигли зіткнутися з затримкою платежів і розумієте, якої шкоди це завдає вашій компанії, спробуйте тверезо оцінити ситуацію. Навіть кредит для бізнесу без застави і на досить вигідних умовах не дасть усієї гнучкості, потрібної на етапі початкового розвитку. Її дасть факторинг. Управління дебіторською заборгованістю та її фінансування подарують вам змогу ефективно розвивати власну компанію. До головних переваг факторингових послуг можна віднести:

 

  • Відсутність жорстких умов, таких як наявність заставного забезпечення та певного фінансового стану.
  • Можливість використання всіх оборотних активів компанії з максимальною користю та в потрібний час.
  • Гнучкі умови роботи. Обсяг і час фінансування не обмежені, вони залежать лише від рівня ваших продажів та бажання співпрацювати.
  • Факторинг включає в себе не тільки фінансування. До списку послуг також входять управління дебіторською заборгованістю, покриття цілої низки ризиків, інформаційне та аналітичне обслуговування.

 

Якісні факторингові послуги у поєднанні з налагодженою роботою фінансового відділу вашої компанії дадуть приголомшливі результати. Вони дозволять швидко збільшити обсяги продажів, значно підвищити темпи розвитку бізнесу, розширити частку вашої компанії на ринку та забезпечити їй конкурентоспроможність.


Зворотній зв’язок