Фінансування | Факторинг Фінанс Факторинг Финанс
Фінансування

Факторинг – це ефективний економічний інструмент, який дозволяє виробникам і постачальникам різних товарів швидко розв’язувати фінансові проблеми. Основна галузь діяльності будь-якої факторингової компанії – фінансування дебіторської заборгованості. Ця послуга дає змогу суттєво знизити кредитні ризики та ефективно задіяти всі фінансові активи підприємства.

Основні переваги факторингу

Головні плюси факторингових послуг – це відсутність необхідності заставного забезпечення та значно менша роль фінансового стану клієнта. Варто також зазначити, що при зверненні до факторингової компанії ви отримуєте набагато гнучкіші умови роботи, ніж при отриманні кредиту. Це дає фінансовому директору компанії-клієнта більше можливостей для ефективної роботи з оборотними активами.

Як допоможе факторинг вашій компанії?

Фінансування дебіторської заборгованості та інші факторингові послуги дозволять ефективно використовувати весь оборотний капітал підприємства. У поєднанні з грамотним управлінням це допоможе за короткий термін підвищити темпи зростання продажів та посприяє швидкому розвитку бізнесу. За рахунок цього ви отримаєте можливість розширити частку своєї компанії на ринку, підвищити її конкурентоспроможність та збільшити загальний прибуток.

У рамках факторингового обслуговування Ваша компанія отримає:

  • — беззаставне фінансування поставок з відстрочкою платежу;
  • — зниження ризиків, пов’язаних з наданням відстрочки платежу;
  • — ефективну роботу з дебіторською заборгованістю;
  • — інформаційно-аналітичне обслуговування.

Зворотній зв’язок