Дубайсько-люксембурзька компанія запустила ісламський факторинг | Факторинг Фінанс Факторинг Финанс
Новини
06.03.2015

Дубайсько-люксембурзька компанія запустила ісламський факторинг


Дубайсько-люксембурзький інвестиційний холдинг запустив ісламську платформу фінансування дебіторської заборгованості для потреб малих підприємств країн Перської затоки.
 
Компанія Tawreeq Holdings розробляла концепцію ісламського факторингу протягом останніх півтора року, розраховуючи надати фірмам малої величини альтернативу банківським кредитам, отримання яких часто пов’язане з проблемами, як пояснив генеральний директор компанії Хайсам Ар-Ріфаї (Haitham Al Refaie).
 
Крім початкового капіталу, залученого від регіональних інвесторів, фірма планує залучити додаткові інвестиції.
 
«Ми знаходимося в процесі запуску своїх інвестиційних фондів для залучення ліквідності від міжнародних інвесторів», – зазначив Ар-Ріфаї.
 
У звичайному факторингу банк бере на себе дебіторську заборгованість фірми і збирає платежі по ній, стягуючи відсоток за позикою, наданою фірмі. Оскільки позичковий відсоток в Ісламі заборонений, халяльний факторинг в регіоні Перської затоки залишається рідкісним явищем. У Малайзії існує схема продажу боргу бай аль-дайн, але багато вчених за межами країни вважають цю схему тою, що суперечить Шаріату.
 
Платформа фірми Tawreeq, у свою чергу, надає ісламський факторинг, пов’язуючи між собою компанії, постачальників та інвесторів для сек’юритизації дебіторської закладеності.

Зворотній зв’язок